Cieplutkie pierożki i wigilijny bigos

kiermasz

5 i 8 grudnia 2018 roku, odbyły się w naszej szkole dwie edycje jarmarku bożonarodzeniowego.

 

Jarmark bożonarodzeniowy jest już naszą tradycją. Organizowany corocznie z inicjatywy nauczycieli i Zarządu Rady Rodziców, podtrzymuje polskie tradycje, związane z obchodami Świąt Bożego Narodzenia. Swoją bogatą ofertą, przyciąga uwagę niemal wszystkich. W tym roku była ona wyjątkowo atrakcyjna.
Czego tam nie było. Cieplutkie pierożki z kapustką i grzybkami, tradycyjny, wigilijny bigos, pachnący barszczyk, chrupiące rogaliki z marmoladą, makowce, domowe ciasteczka, i przeróżne inne ciasta. Była nawet sałatka jarzynowa, słowem wszystko to, co znajduje się na polskim stole podczas tych wyjątkowo urokliwych świąt. Przygotowaniem tego wszystkiego zajęli się oczywiście rodzice naszych uczniów, którym składamy szczere podziękowania.
Nasi uczniowie natomiast, przygotowali piękne ozdoby choinkowe i kartki świąteczne, które równie szybko jak smakołyki, znajdowały swoich nabywców.
A wszystko to, można było nabyć za symboliczne jedno euro.
Przygotowanie tak bogatego asortymentu było możliwe dzięki wspomożeniu nas przez sponsorów, którym oczywiście serdecznie dziękujemy.
Dochód z jarmarku przeznaczyliśmy na cel charytatywny Szlachetna paczka, skierowany do osób potrzebujących.
Składamy najlepsze życzenia  pomyślności w Nowym 2019 Roku wszystkim naszym uczniom i ich rodzicom oraz Przyjaciołom szkoły 
Grono Pedagogiczne i Zarząd Rady Rodziców